I ER VELKOMNE TIL AT KONTAKTE OS


Har du spørgsmål eller brug for mere information, eller bare et godt tilbud. Du kan eventuelt kontakte en af vores medarbejdere. Vi ser frem til at høre fra dig.

Udbudsmateriale modtages på mail: Tilbud@jj-ts.dk

BANKOPLYSNINGER:

Spar Kron (6682 – 0011018343)

EAN: 5790002390494

FAKTURAMAIL: faktura@jj-ts.dk

ADRESSER:

Industriparken 33B,
DK-4450 Jyderup​

Sankt Hans Gade 25,
DK-4000 Roskilde

TELEFON: 31 31 33 05

EMAIL: jj@jj-ts.dk​

Jesper Skovby
Indehaver

Mail: jesper@jj-ts.dk
Tlf: +45 31 31 33 05

Anders Hansen
Projektchef

Mail: anders@jj-ts.dk
Tlf: +45 61 27 42 42

Martin Wiese
Bygningskonstruktør

Mail: martin@jj-ts.dk
Tlf: +45 22 32 42 23

Andreas Beyer
Bygningskonstruktør

Mail: andreas@jj-ts.dk
Tlf: +45 28 15 40 49

Dan Jensen
Projektleder

Mail: dan@jj-ts.dk
Tlf: +45 31 33 04 04

Karin Petersen
Administration & Bogholderi

Mail: karin@jj-ts.dk
Tlf: +45 31 33 23 23

Uffe Larsen
Projektchef

Mail: uffe@jj-ts.dk
Tlf: +45 31 33 14 14

KONTAKT OS VIA VORES KONTAKTFORMULAR:

Du er meget velkommen til at kontakte os via nedenstående kontaktformular. Vi svarer indenfor 24 timer.

    KVALITETEN ER I FOKUS

    Hos JJ Tømrer og Snedker er vi et tømrer- og snedkerfirma med kvaliteten i fokus. Vi har mange års erfaring og har derved et stort kendskab til branchen og de mange mulige løsninger, der findes, når man bygger.

    For os er det vigtigt, at vores kunder er trygge og kan slappe af under processen. Derfor klarer vi alle aspekter af opgaven, når vi bliver tilkaldt. Det betyder for vores kunder, at der ikke behøves tages kontakt til andre for at finde håndværkere mm.

    Hvis du har tømrerarbejde eller hovedentreprise, der skal udføres, skal du ikke tøve med at kontakte os. Du er velkommen til at ringe til os på telefon 31 31 33 05 eller sende os en mail på jj@jj-ts.dk.

    Vi vender tilbage med svar på din henvendelse hurtigst muligt. Vi giver også meget gerne et uforpligtende tilbud på dit byggeprojekt eller renovering.​

    VI GARANTERER HØJ KVALITET

    Dansk Byggeri er en erhvervs- og arbejdsgiverorganisationen for virksomheder indenfor byggeri, anlæg og byggeindustrien. Byg Garanti er forbrugernes garanti for at få leveret et ordentligt stykke arbejde. Derfor er vi medlemmer af begge organisationer.

    JJ TØMRER OG SNEDKER A/S

    Industriparken 33B
    4450 Jyderup
    Telefon: 31 31 33 05
    Email: jj@jj-ts.dk​
    CVR nr. 32093523

    Sankt Hans Gade 25
    4000 Roskilde
    Telefon: 31 31 33 05
    Email: jj@jj-ts.dk​
    CVR nr. 32093523