Skip to main content

I ER VELKOMNE TIL AT KONTAKTE OS


Har du spørgsmål eller brug for mere information, eller bare et godt tilbud. Du kan eventuelt kontakte en af vores medarbejdere. Vi ser frem til at høre fra dig.

Udbudsmateriale modtages på mail: Tilbud@jj-ts.dk

BANKOPLYSNINGER:

Spar Kron (6682 – 0011018343)

Vi modtager kun elektroniske faktura via vores EAN nr.

EAN: 5790002390494

ADRESSER:

Industriparken 33B,
DK-4450 Jyderup​

Sankt Hans Gade 25,
DK-4000 Roskilde

TELEFON: 31 31 33 05

EMAIL: jj@jj-ts.dk​

Jesper Skovby
Indehaver

Mail: jesper@jj-ts.dk
Tlf: +45 31 31 33 05

Uffe Larsen
Projektchef

Mail: uffe@jj-ts.dk
Tlf: +45 31 33 14 14

Kristoffer Nielsen
Projektleder

Mail: kristoffer@jj-ts.dk
Tlf: +45 31 33 15 15

Andreas Beyer
Projektleder

Mail: andreas@jj-ts.dk
Tlf: +45 28 15 40 49

Dan Jensen
Projektleder

Mail: dan@jj-ts.dk
Tlf: +45 31 33 04 04

Finn Nielsen
Projektleder

Mail. Finn@jj-ts.dk
Tlf. +45 31 33 34 38

Kasper Bøje
Projektleder

Mail. Kasper@jj-ts.dk
Tlf. +45 31 33 66 61

Brian Nielsen
Byggeleder

Mail. Brian@jj-ts.dk
Tlf. +45 40 36 86 06

Benjamin Fjelsted
Byggeleder

Mail. Benjamin@jj-ts.dk
Tlf. +45 31 33 74 15

Karin Petersen
Administration & Bogholderi

Mail: karin@jj-ts.dk
Tlf: +45 31 33 23 23

KONTAKT OS VIA VORES KONTAKTFORMULAR:

Du er meget velkommen til at kontakte os via nedenstående kontaktformular. Vi svarer indenfor 24 timer.