I er velkomne til at kontakte os

Har du spørgsmål eller brug for mere information, eller bare et godt tilbud. Du kan eventuelt kontakte en af vores medarbejdere. Vi ser frem til at høre fra dig.

Jesper Skovby
Indehaver

Mail: jesper@jj-ts.dk
Tlf: +45 31 31 33 05

Dennis Christiansen
Tilbudschef

Mail: dennis@jj-ts.dk
Tlf: +45 31 33 34 38

Anders Voss
Projektchef

Mail: anders@jj-ts.dk
Tlf: +45 61 27 42 42

BANKOPLYSNINGER: 

Spar Kron (6682 – 0011018343)

EAN: 5790002390494

FAKTURAMAIL: faktura@jj-ts.dk

ADRESSER: 

Industriparken 33B,
DK-4450 Jyderup​

Sankt Hans Gade 25,
DK-4000 Roskilde

TELEFON: 31 31 33 05

EMAIL: jj@jj-ts.dk​

Martin Wiese
Bygningskonstruktør

Mail: martin@jj-ts.dk
Tlf: +45 22 32 42 23

Andreas Beyer
Bygningskonstruktør

Mail: andreas@jj-ts.dk
Tlf: +45 28 15 40 49

Karin Petersen
Administration & Bogholderi

Mail: karin@jj-ts.dk
Tlf: +45 31 33 23 23

KONTAKT OS VIA VORES KONTAKTFORMULAR: 

Du er meget velkommen til at kontakte os via nedenstående kontaktformular. Vi svarer indenfor 24 timer.

​​




I er velkomne til at kontakte os

Har du spørgsmål eller brug for mere information, eller bare et godt tilbud. Du kan eventuelt kontakte en af vores medarbejdere. Vi ser frem til at høre fra dig.

FIND OS HER 

Industriparken 33B,
DK-4450 Jyderup​
Sankt Hans Gade 25,
DK-4000 Roskilde

TELEFON: 31 31 33 05

EMAIL: jj@jj-ts.dk​

BANKOPLYSNINGER: 

Spar Kron (6682 – 0011018343)

EAN: 5790002390494

FAKTURAMAIL: faktura@jj-ts.dk

KONTAKT OS VIA VORES KONTAKTFORMULAR: 

Du er meget velkommen til at kontakte os via nedenstående kontaktformular. Vi svarer indenfor 24 timer.

​​




VORES MEDARBEJDERE 

Jesper Skovby
Indehaver

Mail: jesper@jj-ts.dk
Tlf: +45 31 31 33 05

Martin Wiese
Bygningskonstruktør

Mail: martin@jj-ts.dk
Tlf: +45 22 32 42 23

Dennis Christiansen
Tilbudschef

Mail: dennis@jj-ts.dk
Tlf: +45 31 33 34 38

Johanna Bobek
Bygningskonstruktør

Mail: johanna@jj-ts.dk
Tlf: +45 40 25 75 54

Anders Voss
Projektchef

Mail: anders@jj-ts.dk
Tlf: +45 61 27 42 42

Andreas Beyer
Bygningskonstruktør

Mail: andreas@jj-ts.dk
Tlf: +45 28 15 40 49

Karin Petersen
Administration & Bogholderi

Mail: karin@jj-ts.dk
Tlf: +45 31 33 23 23